Ürünlerimiz

TEO SAFETY EQUIPMENT

Teo Koruyucu ürünler çalışanı, yürütülen işten kaynaklanan, sağlık ve güvenliği etkileyen bir veya birden fazla riske karşı yüksek koruma sağlayan avrupa standartlarına uygun ve tümü CE belgeli ürünlerdir.

Unutmayın! iş kazasının bedeli her zaman yüksektir.

Ürünlermiz iş kazaları ve meslek hastalıklarının önüne geçmek için yüksek teknoloji ile üretilmiştir.


Ürünler hakkında bilgi için tıklayınız

GAZ MASKELERİ

İnsan hayatı için tehlike arz eden gaz ve toz kaçaklarının olduğu yerlerde çalışmak zorunda olanlara filtre edilmiş temiz hava vererek sağlıklı bir ortamda çalışmasını temin eden bir malzemedir.

Bir kişinin solunum yaparken, havayı süzmek ve zehirli gazı tutmak esasına göre yapılmıştır. Ya başa tamamen giyilen ( lastik ka uçuk, bezden yapılmış) bir maske halinde, yada burun ve ağzı iyice örtecek yarım maske şeklinde olur. Her iki şekilde de, solunum yaparken havadaki gazı süzmeye yarayan bir süzgeci vardır. Bu süzgeç, özel kömürlerle doldurulmak suretiyle düzenlenmiştir.

Ürünler hakkında bilgi için tıklayınız

TOZ MASKELERİ

Toz maskeleri katı veya sıvı kimyasallardan oluşan toz ve sıvı zerreciklerden etkilenmelerini önlemek amacıyla dizayn edilmiş, kullanımı pratik, cilde uyumlu maskelerdir.

EN149: Partiküllere karşı koruma için filtreleyici maskeler, üç tane koruma sınıfı vardır; FFP1, FFP2, FFP3

FFP1: Su, yağ bazlı toksik olmayan toza ve neme karşı kullanılır (P1:Düşük verim). FFP2: Su ve yağ bazlı toksik toza, neme ve dumana karşı kullanılır (P2:Orta verim). FFP3: Su ve yağ bazlı toza, neme ve dumana karşı kullanılır (P3:Yüksek verim).


Ürünler hakkında bilgi için tıklayınız